Wg mnie 7.5 wiec 8 ;) Po Twoich pracach widac znaczaca roznice malowania :) Na poczatku bylo jak bylo, teraz jest lepiej :) Lucznik jest OK - fajne cieniowanie na szatach. Gorzej na twarzy i kolnierzu... Tak czy siak - praca dobra+ Skoncz podstawke ;)
green colour looks realy OK! shading 'n' highlighting... I like this way U've done it... I have to say i do not like one thing in this mini...base (where's D base?!;) ) anyway, mini is OK! imo 7,5