Chaos Plaguebearers of nurgle

My first 3 minis. Comments and advices are very much welcome!

Posted: 2 Jan 2006

Favourite
6 /10 (50 Votes) 1.0k Views

Leave a comment!

3 comments

Laurelin
If this are first minis of yours then I have to say that they are great. I remember my first minis and they were ... yyy :P It would be a good idea to give them bases. Good luck!
2 Jan 2006
Ryu
Bardzo ładne modele, szczególnie że to Twój początek :) Tylko skończ podstawki a będzie wszystko jeszcze lepsze. Może micz trochę popraw ;) Ogólnie bardzo dobrze 7.5 bo podstawek nie ma...
2 Jan 2006
alvarezwawa
według mnie bardzo dobre, jak na pierwsze figurki! dobre cieniowanie skóry, dokladnosc pracy pedzlem..wszystko OK:-) Niestety zupelnie nie podobaja mi sie podstawki musze przyznc, przydalby sie chociaz malowany piasek na kolor brazu... moge rzucic Ci pare rad - daj msg na priva tylko.. wedlug mnie 7. Pozdrawiam i zycze powodzenia w tej sztuce;)
2 Jan 2006 • Vote: 2

More by exe000

Back To Top