Skeletons...

New regiment of bones painted for my friend... And, of course, withaut bases on request of him. Sorry for my English ;) Comments and notes are welcome :)

Posted: 17 Aug 2006

Favourite
6.7 /10 (51 Votes) 1.7k Views

Leave a comment!

3 comments

War
Nie mozna sie do niczego przyczepic:naprawde bardzo oryginalny pomysl na sztandar, wykonanie rowniez niczego sobie, cholera kosci coraz ladniejsze-jak to mi powiedziales trening czyni mistrza :D Metaliki, choc duzo ich tutaj nie ma rowniez IMO wygladaja rewelacyjnie, no i drewno cud miod malina :D
29 Oct 2006 • Vote: 10
Primeval
The banner is great! The skeletons look a bit yellow, but I like it. Great regiment!
18 Aug 2006 • Vote: 8
basxx
Ryu!!Jestes bonemasterem:)Sztandar i drewno tez czadzior. p.s.zaloze sie ze klient wniebowziety:D spierdzielam do roboty:DNARA!!szkoda ze wrzucasz zdjecia tylko z jednego ujecia:D
17 Aug 2006
Back To Top