New regiment of bones painted for my friend...
And, of course, withaut bases on request of him.
Sorry for my English ;)
Comments and notes are welcome :)
Nie mozna sie do niczego przyczepic:naprawde bardzo oryginalny pomysl na sztandar, wykonanie rowniez niczego sobie, cholera kosci coraz ladniejsze-jak to mi powiedziales trening czyni mistrza :D Metaliki, choc duzo ich tutaj nie ma rowniez IMO wygladaja rewelacyjnie, no i drewno cud miod malina :D
Ryu!!Jestes bonemasterem:)Sztandar i drewno tez czadzior.
p.s.zaloze sie ze klient wniebowziety:D
spierdzielam do roboty:DNARA!!szkoda ze wrzucasz zdjecia tylko z jednego ujecia:D