40K Chaos Champion

Just another mini

Posted: 9 Dec 2004

Favourite
7.6 /10 (104 Votes) 2.2k Views

Leave a comment!

4 comments

Megavolt
Здорово получилось! Хороший парень. Хорошо получился световой эффект здорово получился!
20 Jan 2005
Do Kier
да, очень приятная работа. Понравился меч, и в целом НММ. Фотка, уверен, отела у тебя целый балл из рэйтина ;)
16 Dec 2004
Cypherius
This is an excellent mini. The detail on the sword is superb and the lighting effect is also awesome. The NMM on the sword and armour is also very good.A solid 9 in my books...
10 Dec 2004
Show more comments

More by Wirespider

Back To Top