My TAU Hammerhead

Mì se tam nelíbi,že se mi stává že ta barva zateèe tèeba do tìch mezírek a newím jak to vyèistit......až na to pøijdu tak to opravím ;)

Posted: 5 Mar 2006

Favourite
4.3 /10 (51 Votes) 920 Views

Be the first to comment!

More by DirytX

Back To Top