Mì se tam nelíbi,že se mi stává že ta barva zateèe tèeba do tìch mezírek a newím jak to vyèistit......až na to pøijdu tak to opravím ;)
Posted: 5 Mar 2006
Be the first to comment!
More by DirytX
Report