I sorry for quality of foto. When I have better I'll change it :)
So, it's my next mini of my undead army. Probobly chariot will be next ;)
Comments are welcome :)
I realy like Your vision of Khemrii Undead Soldiers. All GW painters make them so bright, they almost look like living creatures. Your Tomb King`s Army looks grim and "undead" in a full scale of that word. I haven`t seen any conversion in your mini so I think that 8 will be good :) Lubie twoje Khemrii
ok foto quality is not good, but I see very good paintjob, and amaizing, climatic colourschoices.Very impressive and atmosphere work. Swietna robota Ryu, foto faktycznie kicha,ale widać,ze świetnei zrobiony model,bardzo to wszystko Khemrijskie :) kkolory jakie wybrałes i się ich konsekwentnie trzymasz są świetne i idelanie pasują do "władców grobowców" :), czekam na lepszą fote, ale uważam,że to jednen z ciekawszych Castetów na coolu, pozdro. Silne 9 za klimat i dobór kolorów 9/10